Júlové zľavy až do 30 %. Nájdete ich v kategórii AKCIE. Platí len do 31. 7. 2026.

nanoSPACE Cosmetics

NanoSPACE Cosmetics je česká značka kozmetiky, ktorá využíva nanotechnológie na výrobu a vývoj prírodnej kozmetiky.  Za značkou stoja poprední českí experti na kozmetické produkty. Ich vlajkovou loďou je vegánska bieliaca pasta, ktorá je založená na hydroxyapatite, ten je podľa vedeckých výskumov jednou z najlepších prírodných alternatív na bielenie zubov. Hydroxyapatit je dôležitou zložkou minerálnej časti zubov a kostí a remineralizuje a posilňuje sklovinu zubov. Keď sa hydroxyapatit používa v zubnej paste, pomáha odstrániť nežiaduce škvrny a pigmentácie na zuboch. 

Výhody značky nanoSPACE Cosmetics

  • Prírodné zloženie,
  • založené na vedeckom výskume,
  • bez mikroplastov,
  • šetrná k prírode aj k človeku. 

Najlepšie produkty značky nanoSPACE Cosmetics

Radenie produktov

73 položiek celkom

Výpis produktov

prirodni belici zubni pasta
Vegánska prírodná bieliaca zubná pasta nanoSPACE Cosmetics
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€13

Bieliaca zubná pasta s hydroxyapatitom bez fluoridov využíva súčasné vedecké poznatky. Obsahuje aktívnu látku Omyadent® 100-OG s obsahom minerálu hydroxyapatitu, ktorý...

NC.00.001
n repair cream
Akcia
€14,30 –27 %
Krém na ošetrenie pokožky a nechtov so sklonom k ​​plesniam [n]Repair Cream
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€10,39

Intenzívny hydratačný krém pre starostlivosť o pokožku aj nechty rúk a nôh so sklony k plesniam. Krém s obsahom antimikrobiálnych látok, urey a extraktu z medicínskej huby...

NC.00.013
Krém
Akcia
€55,57 –15 %
Anti-aging denný krém The Uncompromised Cream – nanoSPACE Cosmetics
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€47,22

Väčšina kozmetických značiek začína pri rozpočte. My sme začali pri sne – vytvoriť krém bez kompromisov. Žiadne „takmer rovnako dobré“ ingrediencie. Žiadne „postačujúce“...

NC.00.018
nRepair 1
[n]Repair Nanovlákenné náplasti pre lokálnu starostlivosť o nechty nanoSPACE Cosmetics
Priemerné hodnotenie produktu je 3,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€13

Suché nanovlákenné náplasti s obsahom aktívnych látok predstavujú inovatívne riešenie pre regeneráciu a starostlivosť o nechty aj pokožku. Tieto unikátne náplasti využívajú...

NC.00.012
face and body mask (3)
Pleťová maska Anti-Aging Face and Body Mask AtopCare
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€13

Väčšina pleťových masiek sľubuje zázraky, no po pätnástich minútach zmyjete presne to, čo ste naniesli — nič sa nestalo. Prášková maska Anti-Aging Face & Body Mask AtopCare...

NC.00.020
zubni pasta nanoSPACE sada3 predni strana
Sada 3 ks vegánskych prírodných zubných pást nanoSPACE Cosmetics Výhodné balenie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€35,09

Bieliaca zubná pasta s hydroxyapatitom bez fluoridov využíva súčasné vedecké poznatky. Obsahuje aktívnu látku Omyadent® 100-OG s obsahom minerálu hydroxyapatitu, ktorý...

4725
ustni voda v tabletach
Bezvodá prírodná ústna voda v tabletách nanoSPACE Cosmetics 45 tabliet
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€5,61

Bezvodá prírodná ústna voda v tabletách predstavuje udržateľnú alternatívu k bežnej tekutej ústnej vode. Poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť a hygienu ústnej dutiny bez konzervantov...

NC.10.004
hydratacni pletova voda refreshing mist white 01 01 v1
Novinka
Hydratačná pleťová voda – Refreshing Mist
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€6,48

Klimatizácia, monitory a stres zanechávajú pleť mdlú a bez života. Osviežujúca hmla jej okamžite dodá potrebnú dávku vlahy a prebudí mikrocirkuláciu. Zaraďte ju hneď po čistení...

NC.00.031
n repair sada
Výhodná sada na ošetrenie pokožky a nechtov so sklonom k ​​plesniam [n]Repair Výhodné balenie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€24,57

Táto sada obsahuje: 1x [n]Repair Nanovlákenné náplasti pre lokálnu starostlivosť o nechty 1x Krém na ošetrenie pokožky a nechtov so sklonom k ​​plesniam [n]Repair...

5386
bezvoda kosmetika
Cestovná sada bezvodej kozmetiky nanoSPACE Cosmetics
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€19,96

Objavte novú generáciu bezvodej kozmetiky, ktorá spája prírodnú účinnosť s ohľadom na životné prostredie. Tieto produkty šetria až 95 % kozmetického materiálu odstránením vody,...

NC.10.001
pigment 1
[n]Pigment Nanovlákenné náplasti na pigmentové škvrny nanoSPACE Cosmetics
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>5 ks)
€17,35

Suché nanovlákenné náplasti pre zosvetlenie pigmentových škvŕn a redukciu nadmernej tvorby melanínu na lokálne ošetrenie pleti od nanoSPACE Cosmetics...

NC.00.009

Ovládacie prvky výpisu

73 položiek celkom