Červencové slevy až 30 %. Najdete v kategorii AKCE. Pouze do 31.7.2026.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9902 hodnocení
5
9241x
4
376x
3
104x
2
29x
1
152x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
+ Nakupuji opakovaně, vždy jsem spokojená.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
Výborná komunikace, bezproblémové doručení.
AV Avatar autora Anna Válková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2023
Avatar autora Radka Šilhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2023
Obchod výborný ,produkty skvělé , ale bohužel ty ceny nejsou dostupné pro běžného zákazníka
MF Avatar autora Marie Feilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2023
Zatím ho nepoužívám tak dlouho ,aby se byl vidět výsledek,ale obchod musím pochválit, rychlé doručení a dobrá spolupráce.
MO Avatar autora Martin Otčenášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2023
Kladné
TC Avatar autora Tomas Chmel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2023
FV Avatar autora Františka Valaškova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2023
Díky Gelorenu už zase skáču přes kaluže v 75 letech. 🤗✊😂
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2023
Vždy vše proběhlo v naprostém pořádku.
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2023
rychle dodani, po použiti masky je pleť zklidněná a vypadá zdravě a přirozeně. Po určité době jsem ale musela nanést krém - mám smíšenou pleť a bez krému mi některá místa pnou.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.11.2023
Perfektní komunikace s obchodem
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2023
český produkt,dobrá cena.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za doporučení a ocenění prodeje českých produktů a hodnocení ceny. Veronika z nanoSPACE
BK Avatar autora Blanka Kartáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2023
JM Avatar autora Jana Martinů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2023
MM Avatar autora Marcela Murinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.11.2023
Rychlé dodání, zakoupeno modré povlečení pro syna, už po první noci je znát zlepšení kvality spánku. Děkujeme.
MC Avatar autora Martin Chmelíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.11.2023
spokojen
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.11.2023
+ Rychlost dodání

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení rychlosti dodání a doporučení. Veronika z nanoSPACE
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2023
rychlé jednání
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení rychlosti a doporučení. Veronika z nanoSPACE
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 21.11.2023
- nedodané zboží, víc než 10 dni, a ještě čekám

Ovládací prvky výpisu

9976 položek celkem