Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9902 hodnocení
5
9241x
4
376x
3
104x
2
29x
1
152x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2022
spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 4.1.2022
+ Rychlost dodání
- U výrobku složitý návod

HO Avatar autora Hana Ottova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2022
Rychlost dodání, s respiratory jsem spokojená dobře padnou jsou ok Ha
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2022
+ Rychle doruceni

V Avatar autora Vlasta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2022
rychlost dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2022
+ rychlé zaslání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.1.2022
+ dobrá cena
+ rychlost vyřízení objednávky

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.1.2022
+ rychlost, spolehlivost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.1.2022
+ české nejkvalitnější výrobky
+ osvědčená kvalita a ochrana

Ochota, spolehlivost, rychlost, informovanost a hlavně česká kvalitní výroba
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2021
+ Rychle vyrizeni objednavky

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
rouška je přiliš hrubá
VG Avatar autora Věra Greňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
Max. spokojenost s produkty i s obchodem.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
+ Spolehlivost a rychlost dodání zboží

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
spokojen
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
+ Rychlost

Ok
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2021
Na to, že to bylo těsně před vánocemi , tak to bylo velice rychlé. Díky
JC Avatar autora Jitka Chábová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.12.2021
nanorespirátory skvělé,dobře se nosí,rychlé doručení,prostě fajn.
MM Avatar autora Michalík Miroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.12.2021
Ok,rychlé vyřízení objednávky.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2021
bleskové dodání, dobrý komunikace, spokojenost
Avatar autora Vladimír Čížek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2021
Jsem velmi spokojen. Obchod ochotně vyhověl mému požadavku a dodal zboží bleskově.

Ovládací prvky výpisu

9976 položek celkem