Červencové slevy až 30 %. Najdete v kategorii AKCE. Pouze do 31.7.2026.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9902 hodnocení
5
9241x
4
376x
3
104x
2
29x
1
152x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Marie Řehořová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.8.2023
Výborná komunikace, rychlé jednání, vše v naprostém pořádku.
VH Avatar autora Vladimira Hoffmannova Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 1.8.2023
MF Avatar autora Martin Filo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2023
Nabízí výjimečné zboží.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2023
+ Kvalitní výrobky, skvělá komunikace, rychlé dodání.

LK Avatar autora Lucie Kostovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2023
JH Avatar autora Jana Holbova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 30.7.2023
Ne vše co jsem potřebovala mají
JM Avatar autora Jana Múčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2023
Velká spokojenost
Avatar autora Tamara Šafránková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2023
Spokojená velmi, pomáhá mi proti bolesti v kyčelním kloubu, Rychlé dodání.
ZK Avatar autora Zuzana Kofferová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 26.7.2023
SB Avatar autora Stanislav Berky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.7.2023
+ Profesionalita, vysoká kvalita , vlastní iniciativy v poradenství

IN Avatar autora Inka Neumaierová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2023
JV Avatar autora Jiří Votava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2023
Spokojenost....
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2023
+ rychlý nákup a doručení

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za nákup na našem e-shopu a doporučení. Veronika z nanoSPACE
KE Avatar autora Kateřina Eliášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2023
S obcodem jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.
R Avatar autora Ronald Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2023
spokojenost-doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2023
+ Maximální spokojenost, lahev od prvního použití splňuje co ma.
+ Díky upravenému povrchu láhev nesmrdí jako ostatní produkty.

Avatar autora (Administrátor)
Těší nás vaše spokojenost s produktem a děkujeme za doporučení. Veronika z nanoSPACE
PF Avatar autora Pavel Florian Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2023
Naprosta spokojenost. Mohu doporučit dalsim kupujícím.

Ovládací prvky výpisu

9976 položek celkem